Wielka
Powtórka
Maturalna

Twój Pakiet Materiałów

Poniżej znajdziesz wszystkie materiały dostępne w darmowym Pakiecie od Wielkiej Powtórki Maturalnej 🚀
Kup bilet na Wielką Powtórkę Maturalną >>
Do matury 2022 zostało:

Język polski

Matematyka

Biologia

Chemia

Geografia

Zapisz się na Wielką Powtórkę Maturalną

Kup bilet >>

Kto prowadzi zajęcia?

Wielką Powtórkę Maturalną prowadzą wykładowcy i egzaminatorzy CKE.
Przez 6 lat przygotowaliśmy i pomogliśmy ponad 38.000 maturzystów.
mgr Justyna Nazar
Nauczyciel, wykładowca i egzaminator maturalny. Prowadzi podcast Literacka Środa dla maturzystów. Uczy skutecznie i z pasją przekazuje nawet najtrudniejsze treści. Tłumaczy, na co zwracać szczególną uwagę podczas egzaminu maturalnego z języka polskiego. 
mgr Tomasz Kokot
Założyciel kanału na YouTube Matma dla humanów. Tłumaczy konkretnie, szczegółowo i zrozumiale nawet dla typowego humanisty. Wykładowca maturalny, który dobrze wie jak sprawić, by matura stała się prosta. Prowadzi Matematyczny Poniedziałek dla maturzystów.
mgr Michał Woźniak
Wykładowca maturalny, który uczy praktycznego użycia języka angielskiego zarówno na egzaminie maturalnym, jak i w życiu codziennym. Dzieli się przydatnymi zwrotami, wypiera błędy językowe i sprawia, że język angielski staje się easy. Prowadzi Saturday Night English dla maturzystów.
mgr Anna Mucha
Nauczycielka i egzaminatorka CKE. Autorka repetytorium z biologii dla wydawnictwa GREG. Gwarantuje wysoki poziom merytoryczny z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy. Na zajęciach przedstawia zadania pojawiające się na maturze oraz pokazuje doświadczenia biologiczne.
mgr Monika Terajewicz
Autorka kursów maturalnych, właścicielka portalu Chemia Między Nami. Mobilizuje uczniów do nauki, żeby uczyli się mądrze, niekoniecznie dużo! Robi wszystko, żeby wiedza była przekazana jak najprostszym językiem. Zrozumiecie ją intuicyjnie i w sposób logiczny połączycie zależności pomiędzy różnymi działami chemii.
mgr Piotr Dąbrowski
Wykładowca maturalny wspierający w przygotowaniach do matury i olimpiady z geografii. Wszystkie zagadnienia tłumaczy na przykładach oraz przedstawia na mapach, wykresach, tabelach i grafikach, dzięki czemu nie musisz "wkuwać".
Wielka Powtórka Maturalna
☎️ 798-653-913
Polskie Centrum Kształcenia i Edukacji sp. z o.o.
ul. Gałczyńskiego 39
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372740028